Rekvalifikační kurzy Praha
Kurzy prodlužování a doplnění řas

Rekvalifikační kurzy Anabella Praha - vzdělávací zařízení akreditované ministerstvem školství

Kurz prodlužování řas Metoda řasa na řasu


Jde o jednodenní kurz, probíhá každý týden dle domluvených termínů.

 • Kurz Prodlužování řas metoda řasa na řasu - jde o jednodenní kurz, je určen začátečníkům, mohou jej tedy absolvovat všichni zájemci.
 • Základní kurz techniky prodlužování řas metodou řasa na řasu - tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení.
 • Učební plán - je vyučován formou teoretickou a formou praktickou.
 • Forma teoretická - seznámení s materiálem, důležité rady, jak připravit řasy před aplikací, přípravky používané k aplikaci, ak se o řasy správně starat po aplikaci, aby vám nepadaly, výběr řas pro zákaznici - J-B-C-D-L-I-W-Y-V - Mink, silk, real, EZ, 5D, jak vybrat správnou délku a tloušťku řas pro zákaznici. Řasy a jejich růstový cyklus, umění komunikace se zákazníky, budování nové klientely, stanovení ceny za aplikaci a doplnění řas, ukázka aplikace prodlužování řas. Vliv prostředí salonu na spokojenost klientky. Zásady bezpečnosti lepení řas – co je nebezpečné a co se nesmí při aplikaci nikdy dělat. Nejčastější chyby začátečníků při lepení řas. Péče o řasy po aplikaci (odličování, líčení, řasenka, plavání, sauna), zdobení řas (Swarovski, barevné, glitrové,…), vytváření efektů pomocí kombinací délek a zakřivení, sundání prodloužených řas, doplnění prodloužených řas. Databáze klientek a vyplnění profilu před aplikací. Bezpečnost přípravků, možné alergie, kdy řasy neprodlužovat. Jakou živnost potřebujete pro lepení řas
 • Forma praktická - bohatá praktická část – příprava modelky a přípravků před aplikací a následná aplikace řas na vaší modelce. Použití podložek a vypínací pásky, správná práce s pinzetami, nanášení lepidla na řasy, správná technika lepení, dohuštění řas, zdobení řas, bezpečná vzdálenost lepení a zásady bezpečnosti aplikace. Technika rozlepování řas v případě slepení dvou řas k sobě, závěrečná kontrola oka (kontrola, zda je každá řasa oddělená zvlášť), kontrola sliznice oka, záznam o klientce do kartotéky, poučení modelky o péči o řasy.
 • Co potřebujete - k absolvování kurzu není třeba ŽL. Sebou je potřeba vzít jen živý model, na kterém se naučíte aplikovat plný set řas.
 • Vzdělání - mohou jej absolvovat všichni zájemci.
 • Délka trvání kurzu - jde o jednodenní kurz
 • Kurz prodlužování řas "Metoda řasa na řasu" - 3.490,-
 • V ceně kurzu - cerfikát, obsáhlá skripta, instrukce pro zákaznice, nápoje, spotřebovaný materiál na školení.

Kurz Extra objem 2D - 5D


Jde o jednodenní kurz, probíhá každý týden ve čtvrtek od 9.00 hodin.

 • Kurz Extra objem 2D - 5D - jde o jednodenní kurz. Pozor, není pro úplné začátečníky - jedná se pokročilé techniky lepení řas - je tedy určen uchazečům, kteří již řasy prodlužují.
 • Učební plán - je vyučován formou teoretickou a formou praktickou.
 • Forma teoretická - technika lepení extra objem = volume lashes (výhody a nevýhody), 2D, 3D, 4D, 5D, ruský objem, kalifornský objem, aplikace pěti technik volume lashes, speciální lepidla používaná na techniku extra objem, doplnění řas do extra objemu, zdobení řas, vytváření efektů pomocí délek a zakřivení, používání profi přípravků (báze, fixéry, anti-alergy gel, …). Jak na prodloužení životnosti řas. Naučíme se triky, jak ušetřit čas při aplikaci řas a jak ji zrychlit. Komunikace se zákaznicí, péče o klientelu a zákaznický servis.
 • Forma praktická - příprava modelky před aplikací, výběr nejvhodnějších řas pro extra objem, aplikace řas na vrchní řasy, aplikace extra objemu na modelku, správný výběr řas, péče o řasy po aplikaci, přípravky a péče, která prodlužuje trvanlivost řas, správný postup, jak řasy odličovat, správné použití dekorativní kosmetiky
 • Co potřebujete - k absolvování kurzu není třeba ŽL. Sebou je potřeba vzít jen živý model, na kterém se naučíte aplikovat plný set řas.
 • Vzdělání - vstupním předpokladem je ukončené střední nebo základní vzdělání.
 • Délka trvání kurzu - jde o jednodenní kurz
 • Cena kurzu "Extra objem 2D - 5D" - 3.490,-
 • V ceně kurzu - cerfikát, obsáhlá skripta, instrukce pro zákaznice, nápoje, spotřebovaný materiál na školení.

Seznamte se - naši lektoři


Vše důležité o našich kurzech


Rekvalifikační kurzy Anabella Praha

Pozorně si pročtěte, jak vypadají jednotlivé kroky od začátku kurzu až po zahájení provozování Vaší činnosti.

Začátek kurzu

Rekvalifikační kurzy probíhají ve "Školícím a vzdělávacím centru" Ke Kateřinkám 12 - Praha 11 - Chodov.
Školící prostory jsou vybaveny podle hygienických a technických norem ČR.
Vyučuje se od 9.00 hodin a to od pondělí do pátku.
Cílem kurzů je absolventy špičkově profesně zaškolit v profesi Pedikérka, Manikérka a Kosmetička.

Průběh kurzu

V rámci teoretických přednášek se naučíte základům anatomie, fyziologie a dermatologie, diagnostikou přírodního nehtu, seznámíte se s obecnou hygienou oboru a všemi potřebnými předpisy a zákony.
Praktická část kurzu se dle nařízení MŠMT řídí Zákoníkem práce.
Klienty na ošetření v rámci praktické části kurzu Vám zabezpečíme.

Ukončení kurzu

Rekvalifikační kurz je ukončen závěrečnou zkouškou.
Každý úspěšný absolvent obdrží "Osvědčení o rekvalifikaci" s celostátní platností - osvědčení se vydává v českém jazyce.
Po zdárném ukončení rekvalifikačního kurzu můžete svoje služby provozovat okamžitě, ovšem pod dozorem odpovědného zástupce "Garanta" - tohoto odpovědného zástupce potřebujete na dobu jednoho roku.

Kosmetika, kterou používáme


Naše kurzy


Rekvalifikační kurzy Anabella Praha

Pokud byste chtěli vidět více obrázků, přejděte do naší fotogalerie

Těšíme se na Vás